Предметні тижні

🔎 ТИЖДЕНЬ ПРАВОВОЇ ОСВІТИ: РОЗКРИВАЮЧИ ТАЄМНИЦІ НАШИХ ПРАВ! 📚🔐

З 25 по 29 вересня у нашому навчальному закладі пройшов пізнавальний Тиждень правової освіти, що став справжньою подорожжю у світ прав та обов'язків. Упродовж цього тижня учні розглянули низку цікавих тем, навчилися, дізналися багато нового та розвинули свої знання у сфері права та відповідальності.

20:05 20.10.2023

🤝 ТИЖДЕНЬ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ: РАЗОМ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА! 🤝

З 18 по 22.вересня у школі проходив Тиждень протидії Булінгу, спрямований на підвищення уваги до проблеми насильства та сприяння створенню безпечного та дружелюбного середовища для всіх учнів. Учні разом з практичним психологом Доценко Оленою Іванівною вивчали, розуміли та протидіяли булінгу, піднімаючи свідомість про важливість поваги та різноманітності серед нас.

19:14 20.10.2023

📚 ДЕКАДА ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ У НОВОМУ ФОРМАТІ! 🌟

З 11 по 22 вересня  у нашому навчальному закладі проходив неймовірний тиждень, присвячений найменшим учням нашої школи – Декада Початкових Класів! 🎉 Цього разу ми вирішили перевершити самих себе та провести цю захоплюючу подію в онлайн-форматі, не зупиняючись перед викликами сучасності.

19:02 20.10.2023

🏅 ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ У НАШОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІІ! 🏓📚

🎉 З 04 по 08 вересня ми з неймовірним захопленням брали участь у ряді заходів, які зробили наш тиждень незабутнім та надихаючим. Дозвольте нам поділитися з вами невеличким оглядом подій цього захоплюючого тижня!

18:01 20.10.2023

Тиждень біології

З метою покращення знань про природу, розвитку почуття відповідальності за Землю, заохочення до вивчення природничих наук, зокрема науки про життя у всіх його проявах – біології з 13 по 17 березня у нашому навчальному закладі проведено Тиждень біології.

13:07 17.03.2023

Шевченківський тиждень

З 06 то 10 березня у Ямненському ЗЗСО та його філіях проходили Шевченківські дні. Основною метою проведених заходів було залучення учнів до осмислення ролі постаті Кобзаря у становленні української культури, розумінні значення його творчості у наш час. Заходи проводили вчителі української мови Іншина Т. В., Звягінцева Л. І. та Вяліна Т. В. Упродовж тижня вчителями української мови та класними керівниками було проведено тематичні години спілкування, присвячені творчості Тараса Шевченка, на уроках української літератури учні долучались до питань осмислення жіночих образів в поемах митця, декламували пейзажну лірику поета. Загалом, завдяки спільній праці усіх вчителів та дітей мету Шевченківського тижня було виконано, адже учні активно долучались до ознайомлення та осмислення творчості Тараса Шевченка.

19:51 10.03.2023

Тиждень іноземної мови

З метою покращення знань учнів, у нашій школі щорічно проводиться «Тиждень іноземної мови». Нагадуємо, що в нашій школі ми вивчаємо англійську мову. Не винятком став і цей навчальний рік. Тиждень іноземних мов у Ямненському ЗЗСО та його філіях проводився з 13 по 17 лютого 2023 року. Його проводили вчителі англійської мови Тутова Т. І., Мовчан Л. Є. та Мальцева А. О.

19:45 10.03.2023

Тиждень географії

З 06 по 10 лютого 2023 року в Ямненському ЗЗСО та її філіях проходив Тиждень географії. Тиждень проводили вчителі географії Сіденко Я. Г. та Мальцева С. В.

18:59 10.03.2023

Тиждень інформатики

Протягом 30.01 - 03.02.2023 у Ямненському ЗЗСО вчителями інформатики Мовчаном В. М. та Іншина Т. Ф. (вчитель Вільненської філії) проводився Тиждень інформатики для учнів 2-11 класів. Завданням тижня було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також вихованню самодисципліни та самоорганізації. Впродовж тижня використовувались різні прийоми й форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу.

17:54 27.02.2023

Тиждень основ здоров'я.

З метою популяризації серед учнів здорового способу життя, виховання культури безпечної життєдіяльності з 23 по 27 січня 2023 року в Ямненському ЗЗСО проходив Тиждень основ здоров'я. У рамках тижня вчителем основ здоров’я Доценко О. І. було проведено відповідні заходи у 5-9 класах. Наші школярі здобули нові знання та навички безпеки життєдіяльності, а найголовніше – розуміння необхідності вести здоровий спосіб життя, відповідально ставитися до власного фізичного та психічного здоров’я.

17:42 27.02.2023