Методична робота

Відповідальна особа за наповнення сторінки - Вяліна Тетяна Вікторівна, заступник директора з навчально-виховної роботи

Онлай-засідання вчителів гуманітарного циклу

23.02.2023 року у Ямненському ЗЗСО пройшло онлай-засідання вчителів гуманітарного циклу, на якому розглядалося питання "Форми і методи роботи під час дистанційного навчання в умовах воєнного стану". На заході виступила Вяліна Т. В., яка наголосила на особливостях використання освітніх ресурсів та завдань для використання під час застосування технології дистанційного навчання. Мальцева А. О., Крамський Е. О. та Тутова Т. І. поділилися власним досвідом в організації роботи з учнями, продемонстрували корисні онлайн-ресурси та пояснили як ними користуватися під час онлайн-уроків.

14:39 20.06.2023

Онлайн-засідання вчителів природничо-математичного циклу

22.02.2023 року пройшло онлайн-засідання вчителів природничо-математичного циклу, на якому розглядалося питання "Форми і методи роботи під час дистанційного навчання в умовах воєнного стану". На заході виступили Мовчан Г. В. з рекомендаціями "Як допомогти дітям самостійно вчитися в умовах війни", Мовчан В. М. поділився секретами організації учнів під час дистанційного навчання, Іншина Т. Ф., яка презентувала власний досвід з роботою інтерактивних онлайн-сервісі. Засідання було досить насиченим та пізнавальним.

14:36 20.06.2023