Шкільний автобус

Довгоочікувана та радісна подія сталася 05.02.2020 р. у Ямненській загальноосвітній школі. Тут відбулося урочисте вручення новенького спеціалізованого шкільного автобусу на 27 місць. До цього Ямненська ЗОШ вже кілька років залишалася єдиною школою в районі, що не мала власного транспорту для підвезення учнів.

Про це неодноразово клопотали і батьки, і педагогічний колектив та ямненьці – депутати районної ради. От і минулого року депутат райради Роман Бантов на одній із сесій оголосив депутатський запит, посилаючись на письмове звернення батьків учнів школи, про виділення коштів з районного бюджету на придбання шкільного автобусу. Запит було підтримано одноголосно всіма депутатами районної ради та прийнято рішення про виділення з районного бюджету майже 900 тисяч гривень. А далі, завдяки тісній співпраці районної ради, районної державної адміністрації, відділу освіти та облдержадміністрації, вдалося включити це питання в обласну програму «Освіта Сумщини» та на умовах співфінансування придбати для Ямненської ЗОШ новенький спеціалізований автобус Аtaman загальною вартістю понад два мільйони гривень.

Шкільним автобусом будуть підвозитись до школи діти із села Спірного та віддалених вулиць Ямного. Крім того, тепер знято питання вишукування транспорту для участі учнів Ямненської ЗОШ у спортивних змаганнях чи учнівських олімпіадах. А присутній на святі керівник агрофірми «Мрія» Микола Бантов навіть пообіцяв під час найближчих шкільних канікул профінансувати три екскурсії для школярів до міста Харків.

Ще варто зазначити, що автобус Аtaman D093S2 – це спеціалізований транспортний засіб у тому числі і для перевезення дітей з обмеженою здатністю пересування. Він обладнаний підйомником та місцем для школяра, що пересувається в кріслі-колясці, а саме в Ямненській школі з цього навчального року відкрито клас з інклюзивним навчанням, де навчається одна така дитина.

На урочистому врученні були присутні голова районної ради Дмитро Сипко, т.в.о. голови райдержадміністрації Микола Петренко та начальник відділу освіти РДА Сергій Дмитриченко, які привітали школярів та їх батьків, весь педагогічний колектив школи з цією радісною подією.