Робота з дітьми з особливими освітніми потребами

ДИДАКТИКА ДЛЯ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОЇ КІМНАТИ

У листопаді 2023 року Великописарівська селищна рада забезпечила дидактичними матеріалами та спеціальними засобами корекції психофізичного розвитку для учнів Ямненського закладу загальної середньої освіти імені І.О. Мусієнка. Придбане ресурсне забезпечення, наразі, є дуже важливими, бо спонукатиме дітей до мовленнєвої діяльності і сприятиме засвоєнню соціальних навичок під час гри.

14:39 06.12.2023

Засідання команди психолого-педагогічного супроводу

09.09.2022 пройшло засідання команди психолого-педагогічного супроводу щодо роботи з дитиною з ООП. На засіданні обговорювалася ІПР дитини, потреба у модернізації навчальної програми, зміни у законодавству щодо роботи в інклюзивному класі та потребі облаштування освітнього середовища для дитини, а саме обладнання ресурсної кімнати та придбання підйомника на другий та третій поверх.

15:00 26.09.2022