Художньо-естетичне виховання

День Святого Миколая

Вже стало доброю традицією у нашій школі в День Святого Миколая розписувати пряникові будиночки. Ось так плідно і весело ми відсвяткували цей день 19 грудня!. Дякую батькам , що підримуєте дітей у цей тяжкий час. Дякую діткам, що відгукнулися! Дякуємо ЗСУ за можливість зустрітися після довгої розлуки! Віримо у вас! Чекаємо на Перемогу!

16:52 27.02.2023

Онлайн-виставка букетів «Україна - сильна і незламна»

16 вересня у Ямненській ЗОШ відбулася онлайн-виставка букетів та квіткових композицій для учнів 5-11 класів. Цього року вона пройшла під гаслом «Україна - сильна і незламна». Виставка квітів покликана показати любов до рідного краю, гордість за героїчний народ та наскільки важливим є мир для всіх українців, які прагнуть будувати своє майбутнє у цілісній, незалежній та єдиній Україні.

15:22 26.09.2022

Онлайн-виставка «Краса серед нас»

16 вересня з метою активізації творчої діяльності та кмітливості школярів у виявленні та виготовленні виробів з природного матеріалу, залучення їх до мистецтва, виховання любові до прекрасного, глибшого розуміння природи рідного краю у Ямненській ЗОШ відбулася онлайн-виставка «Краса серед нас», у якій брали участь учні 1-4 класів.

15:04 26.09.2022

Здравствуй Школо!

Новий навчальний рік 2022-2023 розпочинається у неспокійний час, коли в нашій країні триває війна, розв'язана Росією. Вчителям та учням доведеться звикнути до низки змін, викликаних новими вимогами безпеки.

14:34 26.09.2022

Свято Нового року 2022

Новий рік 2022 у Ямненській ЗОШ І-ІІІ ст. імені І. О. Мусієнка Великописарівської селищної Відео за посиланням

14:14 21.01.2022

Міжнародний день миру

21 вересня весь світ святкує Міжнародний день миру. У цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії і хоча б на 24 години припинити проливати кров. У сучасному світі мир – це найбільша цінність, адже  нестабільність, страх та насилля не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…

13:16 08.10.2021

Декада позашкілля

Уже стало традицією щороку, на початку вересня, проводити декаду позашкільної освіти у нашому закладі. У нас у школі діють два гуртки: "Декор" керівник Тутова Т. І. та "Юний турист" Сопельник О. М. Цей рік не став виключенням, з 06 по 17 вересня в закладі пройшли заходи спрямовані на популяризацію позашкільної освіти, активізацію роботи з батьками. Декада має на меті навчити вихованців бути активними, відкритими, спілкуватися, обмінюватися ідеями, а педагогів спонукати до пошуків нових форм роботи.

16:54 17.09.2021

Школо, привіт!

1 вересня 2021 року у Ямненській ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. І. О. Мусієнка Великописарівської селищної ради уже традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника.

09:51 09.09.2021

Свято "Останній дзвоник"

08.09.2021 у нашій школі пройшло свято Останнього дзвоника. Сьогодні ми попрощалися з п"ятьма випускниками. На святі були присутні гості староста с. Ямного Кальченко В. Г. та директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Майборода Н. А. Випускників вітали також батьки, першокласники, перша вчителька Доценко Н . П., класний керівник Іншина Т. В..

11:23 08.06.2021