​​​​​​​Учнівське самоврядування

Шкільний уряд

Ямненського  закладу загальної середньої освіти

на 2023-2024 навчальний рік

Шевцов Олег

10  клас

Бердін Яків

Голови класів                             наставник Бердіна І.О.

Голова класу

Заступник

Хачатурова Анастасія

Білоус Валерія

Кальченко Артем

Хоруженко Крістіна

Статівка Діана

Голіфост  Анастасія

Кальченко Данило

Гавриленко Кіра

Хоруженко Поліна

Почерніна Владислава

Шевцов Олег

Хоруженко  Валерія

Спасьонова Іванна

Гробов Максим

Міжнародний день доброти

Всесвітній день доброти – міжнародний день, який відзначається щорічно 13 листопада. День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен. Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям та добротою один до одного.

12:43 15.11.2023

Всеукраїнський день бібліотек

Здобувачі освіти взяли участь у конкурсі, присвяченому Всеукраїнському дню бібліотек  від проєкту "На урок" "«Не сподівайтеся позбутися книжок», де на них чекало багато пізнавальної та цікавої інформації про найбільші, найвищі, найкрасивіші та найнезвичніші бібліотеки України та світу. Школярі змогли вкотре переконатися, що бібліотека — це не лише місце, де зберігаються книги, а й сучасний комфортний простір для розвитку, навчання та відпочинку.

11:12 13.11.2023

ПОДАРУНОК ВЧИТЕЛЮ

З нагоди відзначення Дня вчителя в Будинку дитячої та юнацької творчості пройшов творчий конкурс.

11:02 13.11.2023

ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

Початок жовтня дарує нам одне з найулюбленіших професійних свят України – День Вчителя. Це свято мудрості, енергії та наснаги, свято людей, від яких залежить майбутнє цілої нації.

10:57 13.11.2023

Свято квітів

Вже давно стало доброю традицією кожної осені проводити свято квітів, в якому беруть участь учні 5 -11 класів. Відповідно і цього року 10 вересня школа замайоріла різнобарв’ям веселкових кольорів. Виставка квітів була присвячена 30-й річниці Незалежності України. Фойє школи наповнили пишнобарвні букети з найрізноманітніших квітів.

08:54 21.09.2020

День Гідності та Свободи

З метою ушанування подій, які відбулися в країні і на Майдані Незалежності у 2013-2014 роках, розширення знань учнів про революцію  Гідності та Свободи; розвитку почуття національної самосвідомості та громадянської активності; формування розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності зо долю держави, готовності  служити Батьківщині та стати на захист державних інтересів країни; виховання ціннісного ставлення до демократичних свобод, закріплених Конституцією України, усвідомлення цінності людського життя та тих складових частин, які впливають на нього, роблять його багатогранним, плідним, корисним у школі були проведені такі заходи: загальношкільна лінійка для 5-11 класів, інформаційна хвилинка для 1-11 класів, виховний захід "Гідні бути українцями"

11:56 21.11.2019

Виставка квітів та виробів з природних матеріалів

10 вересня у школі відбулася виставка квітів серед учнів 5 -11 класів на тему "Моя Україна"  та виставка виробів з природного матеріалу серед учнів 1-4 класів "Краса серед нас". Всі учні школи взяли активну участь у виставці. Найкращими стали букети: І місце - "Квітни, наша люба Україно!" (8 клас, кл.керівник Мовчан Л.Є.)

09:43 11.09.2019