Відкриті уроки

Урок англійської мови «Halloween Party»

31 жовтня вчитель англійської мови Мовчан Л. Є. провела відкритий онлайн-урок з учнями  6, 7 класів «Halloween Party». Мета заходу ознайомити з традиціями святкування Halloween, розширити знання учнів про культуру Англії та Америки, формувати навички спілкування за темою, розвивати творче мислення, зацікавити учнів у вивченні англійської мови.

18:40 26.11.2022

Повторення теми "Дієприкметник"

26.01.2021 року вчитель української мови та літератури Вяліна Т. В. дала відкритий урок в 7 класі тема уроку "Узагальнення та систематизація теми дієприкметник". На уроці вчитель зазначила, що використовувала інтерактивного тренажера, який придбала у Наталя Ільченко. Також зауважила, що випробувала на практиці, ті знання, які отримала на "Воркшопі" від Оксани Кузьменко. Пограли з дітьми в Kahoot, вони були у захваті. Урок був насичений та методично правельно побудований.

09:08 09.02.2022

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

У рамках атестації 7 січня 2022 р педагог-організатор  БердінаІ. О. провела заходи до Міжнародний дня пам'яті жертв Голокосту: перегляд документального фільму "Цей день в історії " (10 кл) , перегляд презентації "Голокосту - історія трагедії" (8 кл)

12:11 08.02.2022

Тренінг «ВІЛ/СНІД і життя».

У рамках акції "16 днів проти насильства" 1 грудня Міжнародний День порозуміння з ВІЛ-інфікованими, тому практичний психолог Доценко О. І. провела відкрите тренінгове заняття з учнями 7 класу "ВІЛ/СНІД і життя". Учні поповнили знання про небезпеку цієї епідемії, причини і наслідки, розвивали навички толерантного ставлення до людей,які живуть із ВІЛ.На занятті були присутні заступник директора з навчально-виховної роботи Вяліна Т. В. та психолог КУ "Великописарівський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Звягінцева Т. Є.., які відмітили, що захід проведено на досить високому рівні.

11:50 08.02.2022

Урок української літератури

У рамках атестації вчитель  української мови та літератури Вяліна Т. В. та відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки 25.02.2021 у школі вчитель провела відкриті уроки в 6-9 класах під назвою "Наша Леся".

14:02 03.07.2021

Урок фізкультури у 10 класі

У рамках атестації вчитель фізичної культури Кальченко І. С. дав відкритий урок з теми "Волейбол" у 10 класі.

14:02 03.07.2021