"Серце до серця"

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже понад 14 років поспіль веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні та проводить щорічні благодійні акції.

Цього року волонтери збирають кошти для закупівлі кардіореанімаційного обладнання у дитячі лікарні. Учнівський та  педагогічний колективи школи взяли  активну участь в акції.

Монетки дітям

З 1 по 30 вересня 2021 року проходила Всеукраїнська благодійна акції «Монетки дітям», яку ініціювали Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточки».  До неї долучилися й учні нашої школи.

13:07 08.10.2021

Серце до серця

Учні та працівники школи долучились до Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця", яка проходить під гаслом "Здорові немовлята!"

12:38 26.04.2021