🤝 ТИЖДЕНЬ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ: РАЗОМ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА! 🤝

Дата: 20.10.2023 19:14

З 18 по 22.вересня у школі проходив Тиждень протидії Булінгу, спрямований на підвищення уваги до проблеми насильства та сприяння створенню безпечного та дружелюбного середовища для всіх учнів. Учні разом з практичним психологом Доценко Оленою Іванівною вивчали, розуміли та протидіяли булінгу, піднімаючи свідомість про важливість поваги та різноманітності серед нас.

Протягом цього тижня наші учні брали участь у ряді заходів, спрямованих на розвиток емпатії та підтримки один одного. Олена Іванівна проводила відкриті обговорення, де діти мали можливість висловити свої думки та ділитися досвідом. Кожен клас брав участь у творчих майстер-класах, під час яких учні розповідали про свої уявлення про дружбу та повагу.

Ми також долучилися до кампанії #СТОПБулінг, розповсюджуючи інформаційні матеріали та рекомендації щодо профілактики булінгу серед учнів та їхніх батьків.

Цей тиждень нагадав нам про важливість взаємоповаги, терпіння та допомоги один одному. Дякуємо всім учням, вчителям та батькам за активну участь та спільних зусиль у створенні безпечного та теплого середовища у нашому навчальному закладі. Разом ми можемо змінити світ, починаючи з нашої власної спільноти! 🌟💙