Предметні тижні

Тиждень історії

Відповідно до плану роботи школи, з метою виховання інтересу до національної історії, поваги до минулого своєї держави, формування інтелектуальних умінь учнів під час роботи з джерелами історичної інформації, вміння самостійно організовувати свою діяльність з 16 по 20 січня у навчальному закладі проходив тиждень історії, який був організований дистанційно.

17:30 27.02.2023

Тиждень протипожежної безпеки

З 17.10. по 21.10.2022 року у Ямненському ЗЗСО проходив тиждень протипожежної безпеки. У нашому тривожному сьогоденні обізнаність дітей правилам пожежної безпеки вкрай важлива. Тиждень знань Пожежної безпеки «Вогонь – не іграшка!» проводиться для того, щоб діти знали, як поводитися в екстремальних ситуаціях, розрізняти поняття «безпека» і «небезпека». Тож кожен класний керівник провів різноманітні заходи щодо обізнаності учнів з протипожежної безпеки.

16:24 27.02.2023

Тиждень математики 2022/2023 н.р

З метою популяризації та активізації вивчення математики, розвитку математичних здібностей учнів у закладі з 03 по 07.10 проходить яскравий, насичений, пізнавальний Тиждень математики вчителем Мовчан Г. В. Підготовлені цікаві та різноманітні завдання. Під час проведення заходів використовується різні форми і методи роботи.

09:36 22.01.2023

Тиждень фізичної культури 2022 рік

З 05.09.2022 року у Ямненській ЗОШ І- ІІІ ст. розпочинається тиждень фізичної культури. Тиждень розпочали онлайн-майстер класом за участю Таранцова Дмитра Васильовича, срібного призера чемпіонату України з волейболу в 2013 році та срібного призеру кубка України з волейболу в 2011-2012 роках. Він показав найбільш разючі техніки для гри у волейбол та розкрив свої секрети успіху із спілкуванні з учнями.

09:12 22.01.2023

Тиждень правової освіти 2022/2023 н.р.

З метою реалізації загальнонаціональної програми з правового всеобучу населення, набуття здобувачами освіти правових знань та громадянської позиції, роз’яснення їм найбільш актуальних законодавчих норм, з урахуванням дистанційної форми навчання з 26 по 30 жовтня 2022 року у закладі проведено ряд заходів до Тижня правових знань у дистанційному форматі.

09:12 22.01.2023

Декада початкової освіти

Вже стало традицією проводити з другого тижня вересня Декаду початкової освіти, тож з 12.09.2022 у вчителі початкової ланки організувалися та проводять з учнями цікаві та пізнавальні онлайн заходи. Метою проведення декади є прищеплення учням зацікавленості вивчення предметів початкової школи, а саме: української мови, літературного читання, математики, образотворчого мистецтва, трудового навчання, природознавства, основ здоров’я, фізичного виховання. Виховання в учнів любові до батьківщини, розвитку їх творчих здібностей. Тож протягом десяти днів з учнями були проведені заплановані заходи

15:12 26.09.2022

Місячник шкільних бібліотек

Протягом жовтня місяця у Ямненській ЗОШ І - ІІІ ступенів був проведений Місячник шкільних бібліотек під назвою «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності». У рамках місячника було проведено ряд цікавих та захоплюючих заходів.

13:39 10.02.2022

Тиждень математики

З метою популяризації та активізації вивчення математики, розвитку математичних здібностей учнів у закладі з 11.10 по 13.10.2021 був проведений яскравий, насичений, пізнавальний Тиждень математики вчителем математики Мовчан Г. В.. Були підготовлені цікаві та різноманітні завдання. Під час проведення заходів використовувалися різні форми і методи роботи. Робота педага була спрямована на сприяння розвитку інтересу учнів до предмету; формування наукового світогляду, розширення й поглиблення знань, умінь і навичок учнів; забезпечення належних умов для виявлення і розвитку творчої активності учнів. Учнями були переглянуті відео «Мелодія числа Пі», проведен математичний турнір між учнями 7-9 кл, інформаційна хвилинка "Чи знаєш ти?" про відомих математиків та цікаві факти про математичні науки. Діти працювали над  математичною виставкою (малюнків, ребусів та кросвордів).

13:29 10.02.2022

Тиждень Захисту України

З метою  виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості з 04. по 08. жовтня 2021 року відбувся тиждень, присвячений Дню захисників Вітчизни «Захист Вітчизни – гордість України».

12:37 10.02.2022

Тиждень правових знань

З 27.09. - по 01.10.2021 року в Ямненській ЗОШ І - ІІІ ступенів пройшов Тиждень правових знань, який провів вчитель історії та правознавства Крамський Е. О. Було проведено уроки, лекції та виховні години з питань прав людини, виставки і презентації літератури правового змісту та багато іншого. З учнями 5-7 кл проведена Абетка "Кожна дитина має право...".

11:03 10.02.2022