Шевченківський тиждень

Дата: 10.03.2023 19:51

З 06 то 10 березня у Ямненському ЗЗСО та його філіях проходили Шевченківські дні. Основною метою проведених заходів було залучення учнів до осмислення ролі постаті Кобзаря у становленні української культури, розумінні значення його творчості у наш час. Заходи проводили вчителі української мови Іншина Т. В., Звягінцева Л. І. та Вяліна Т. В. Упродовж тижня вчителями української мови та класними керівниками було проведено тематичні години спілкування, присвячені творчості Тараса Шевченка, на уроках української літератури учні долучались до питань осмислення жіночих образів в поемах митця, декламували пейзажну лірику поета. Загалом, завдяки спільній праці усіх вчителів та дітей мету Шевченківського тижня було виконано, адже учні активно долучались до ознайомлення та осмислення творчості Тараса Шевченка.