Спортивно-оздоровчі заходи

Рух - це здоров'я

З 1 по 8 червня учні Ямненського ЗЗСО, Вільненської філії, Тарасівської філії взяли активну участь у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Рух – це здорово». Вчителями фізичної культури Кальченком С. І., Сопельником О. М. та Тутовим В. П. було організовано ряд спортивних заходів. У рамках заходу були проведені спортивні ігри «Вуличний волейбол» між учнями 9-11 класів, естафети «Старти надій» 4-5 класи та спортивний туризм 7-8 класи.  Під час заходів усі учасники проявили спортивну завзятість, витривалість, єдність, спритність та згуртованість. Усього у заходах брали участь 53 учні.

16:34 08.06.2023

Тиждень фізичної культури

З 05.09.2022 року у Ямненській ЗОШ І- ІІІ ст. розпочинається тиждень фізичної культури. Тиждень розпочали онлайн-майстер класом за участю Таранцова Дмитра Васильовича, срібного призера чемпіонату України з волейболу в 2013 році та срібного призеру кубка України з волейболу в 2011-2012 роках. Він показав найбільш разючі техніки для гри у волейбол та розкрив свої секрети успіху із спілкуванні з учнями.

14:53 26.09.2022

Тижнь сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності

У рамках тижня сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності вчителем основ здоров'я Доценко О. І. 25.01.2022 року була проведена бесіда з учнями 7-9 класів "Як дбати про своє здоров'я. Як вберегти себе від інфекційних хвороб, ГРИПу та ГРВІ". А 27.02.2022 з учнями початкової школи був створений колаж "Ми обираємо здоровий спосіб життя".

14:43 31.01.2022

Свято присвячене Олімпійському руху "Швидше! Вище! Сильніше!"

07.09.2021 року в рамках шкільного тижня фізичної культури у школі було проведено Свято присвячене Олімпійському руху "Швидше! Вище! Сильніше!", в якому взяли участь учні 5-9 класів. Учні показували свою вправність та силу, як в комадних змаганнях, так і в індивідуальних. Спортивний захід був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

09:00 15.09.2021