Родинно-сімейне виховання

Сімейно-родинне виховання

Свято 1 вересня 2017 року

У передвір'ї Нового року

У предвір'ї Нового року учні початкової школи Ямненського ЗЗСО отримали солодкі подарунки від Макакенко Ольги Миколаївни, директора сільськогосподарського ТОВ "Ера" с. Розсоші. Педагогічний колектив, учні та батьки щиро вдячні за такі смаколики. Адже в такий складний час у нас ще залишається віра у чудеса та добро.

14:47 26.12.2022

Радість Великодніх свят

28.04.2021. у 1 класі класний керівник Яковенко Л. Г. провела виховну годину присвячену відзначенню Великодня в Україні. Учні більше дізналися про традиції святкування цього свята у нашому населеному пункті, поділилися сімейними традиціями. Виготовляли поробки, які є симоволом цього світлого свята.

10:25 29.04.2021

Загальношкільні батьківські збори

14.02.2020 в Ямненській ЗОШ І- ІІІ ст. відбулись загальношкільні батьківські збори, на яких звітували директор школи Кальченко І. С. про матеріально-технічний стан навчального закладу, заступник директора з навчально-виховної роботи Вяліна Т. В. про успішність учнів за І семестр та підсумувала досягнення учнів як в олімпіадах так і в естетичних конкурсах, голова батьківського комітету Кальченко С. В. про добровільні батьківські внески. Заключною частиною даного заходу став концерт, який учні школи приготували для батьків.

15:23 17.02.2020

День Святого Миколая

19.12.2019. учні Ямненської ЗОШ І - ІІІ ст. привітали вихованців дитячого садочка "Сонечко" зі світлим свято Днем Святого Миколая, показали маленьку виставу та вручили солодкі гостинці.

12:40 08.01.2020