Національно-патріотичне виховання

Моя Батьківщина - Україна Мій Президент Мій прапор Мій герб Мій гімн

Шкільні заходи

210 років з дня народження Шевченка

У рамках заходів щодо відзначення 210 років з дня народження Шевченка з учнями 9 класу було проведено онлайн-вікторину "Стопами Кобзаря". Онлайн-вікторина, присвячена життю та творчості Тараса Григоровича, була неймовірно цікавою та пізнавальною. Ми разом поглибилися в таємничий світ поезій та долі видатного українського поета.

10:29 04.03.2024

Небесна сотня:  Герої не вмирають

20 лютого в Україні - День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Цього дня згадують трагічні події січня-лютого 2014 року, коли в ході Революції Гідності відбулися масові розстріли протестувальників. 20 лютого у центрі столиці, на Майдані Незалежності, загинуло найбільше активістів.

12:26 21.02.2024

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначається одне із знакових державних свят – День Гідності та Свободи і 10-та річниця Революції Гідності.

11:53 21.11.2023

День захисника і захисниць України

До Дня захисників та захисниць України в закладі було проведено благодійну акцію під назвою "Тримайтеся! Ми з вами!". Діти та батьки із задоволенням та великою відповідальністю стали її учасниками. Діти розуміють, що допомогти армії, нашим бійцям, може кожен із нас, хто має в серці бодай трохи любові і здатен нею ділитися. Адже матеріальні речі – суттєві, проте значно вагоміше те, що в душі! А тому маленькі шкільні художники підготували ще й листи, малюнки, обереги, сувеніри для оборонців-земляків. На малюнках переважно висвітлено синьо-жовті прапори, чудову українську природу та військову техніку, що перемагає ворога. У кожен малюнок діти вкладали свою любов, повагу та шану українським військовим, які боронять нас від російських окупантів. У листах школярі дякують військовим за те, що вони ціною власного життя захищають Україну та український народ.

10:24 02.10.2023

29 вересня - День пам’яті трагедії Бабиного Яру

Бабин Яр… Полюс нелюдськості… Наш біль… Наша пам’ять… Одна з найстрашніших сторінок літопису зла та страждань, написана людською кров’ю. Тут розстрілювали, тут спалювали трупи і тут просівали попіл. Це всесвітньо відоме місце трагедії, що стала символом Голокосту, найбільший інтернаціональний цвинтар в Україні. За два дні 29-30 вересня 1941 р. розстріляли в цьому яру 33 771 особу – практично все єврейське населення Києва. Загальна ж кількість жертв за час окупації сягнула близько 200 тисяч.

10:12 02.10.2023

22 вересня - День партизанської слави

День партизанської слави України щороку відзначається 22 вересня. Це свято створене, щоб не забувати українських військових, які билися з фашистськими окупантами. Дату свята, до речі, обрано не випадково. Саме 22 вересня вважається початком підпільно-партизанського руху в Україні. До цієї дати у закладі був проведений виховний захід з учнями 8 класу, на якому поговорили про героїзм партизанів-підпільників, їх самовідданість і значний внесок у розгром німецько-фашистських загарбників. В центрі уваги були такі імена як Сидір Ковпак, Олександр Сабуров, Микола Попудренко, Олексій Федоров.

09:25 02.10.2023

21 вересня - Міжнародний день миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на території нашої країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. З нагоди Дня миру у закладі відбулася онлайн-виставка творчих робіт "Діти України за мир у всьому світі".

08:21 21.09.2023