Заняття з цивільного захисту

Заняття з мінної безпеки "Обережно: міни".

Протягом жовтня 2022 року з учнями школи були проведені ряд заходів щодо мінної безпеки. З початковою ланкою класоводи провели онлайн-бесіди, щоби вберегти їх від небезпеки. Учнів 5-11 класів ознайомили з онлайн-курсом "Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій" та відео уроком з мінної безпеки "Обережно: міни"

19:33 06.02.2023

Заняття з евакуації

17.02.2022 на виконання наказу відділу освіти та спорту в Ямненській ЗОШ І - ІІІ ступенів було проведено занять з практичного відпрацювання заходів щодо евакуації та укриття здобувачів освіти і працівників закладів освіти при виникненні надзвичайних ситуацій, у тому числі військового характеру.

19:20 06.02.2023

Заняття щодо безпеки поводження з вибухонебезпечними предметами

На виконання протокольного доручення під головуванням Прим'єр-міністра України від 15.04.2022 року у Ямненській ЗОШ І - ІІІ ступенів з 25.04. по 29.04. були проведені ряд заходів з метою вивчення ризиків, пов'язаних з вибухонебезпечними чи підозрілими предметами. З учнями 1-11 класів були проведені роз'яснювальні бесіди, уроки-тренінги, виховні години щодо правил безпеки з уникнення вибухонебезпечних предметів. Класні керівники провели онлайн заняття, перегляд відеороликів та розбір ситуацій щодо дій, коли ви стикнулися з незнайомим предметами.

19:20 06.02.2023