Безпека в Інтернеті

#stop_sexтинг

15.02.2021 в Ямненській ЗОШ І - ІІІ ст. пройшли ряд заходів присвячені захисту дітей в цифровому середовищі. За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей в онлайн в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн, разом з цим підвищились звернення щодо випадків булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі.

18:45 12.09.2021

Виставка плакатів "Безпека в інтернеті"

25.02.2021 року у Ямненській ЗОШ І - ІІІ ст. проходила інформаційно-просвітницька кампанія з питань захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та сексуальної експлуатації. Класні керівники провели з учнями ряд бесід щодо безпеки в інтернеті. Наші учні підготували декілька плакати формату А-3 та А-4 щодо цієї теми.

18:20 12.09.2021