Публічна інформація

Прозорість та інформаційна відкритість Ямненської ЗОШ І-ІІІ ступеннів

імені І. О. Мусієнка Великописарівської селищної ради Сумської області

1. Ліцензія на провадження освітньої діяльності (завантажити).

2. Статут (завантажити).

3. Структура та органи управління закладу освіти (завантажити).

4. Кадровий склад закладу освіти  (завантажити).

5. Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти:

Освітня програма на 2023/2024 н. р. (завантажити)

6. Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником (для закладів дошкільної та загальної середньої освіти) (завантажити).

7. Ліцензований обсяг - 464, фактична кількість осіб - 96, які навчаються у закладі освіти

8. Мова (мови) освітнього процесу в Яменській ЗОШ І - ІІІ ст. ім.  І. О. Мусієнка є державна мова - українська, відповідно до статті 7 Закону України "Про освіту".

9. Наявність вакантних посад - вчитель початкових класів.

10. Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (завантажити).

11. Гуртожитки  - відсутні

12. Результати моніторингу якості освіти Ямненський ЗЗСО (завантажити), Вільненська філія (завантажити), Тарасівська філія (завантажити).

13. Річний звіт про діяльність закладу освіти (завантажити).

Звіт директора Ямненського ЗЗСО (завантажити

14. Правила прийому до закладу освіти та до І класу (завантажити).

15. Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами -  в наявності пандус та підіймач для сходів.

16. Розмір плати за навчання  - відсутня.

17. Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати - відсутня.

18. Кошторис

Кошторис 2023 рік (завантажити)

19. Фінансовий звіт про надходження та використання коштів

Використання коштів за 2023 рік
Ямненський ЗЗСО (завантажити)

Вільненська філія (завантажити)

Тарасівська філія (завантажити)

20. Інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога -  У 2022-2023 н.р.  Ямненський ЗЗСО, Вільненська філія та Тарасівська філія отримали 26 ноутбуків та 3 планшети від Міжнародної організації ЮНІСЕФ.

21. Інформація про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством - за  2022 рік до нашого закладу жодні кошти окрім державних не надходили.

22. Перспективне меню 2022 на зимовий період.

Рішення про зміну назви навчального закладу

Відповідно до рішення Великописарівської селищної ради Охтирського району Сумської області восьмого скликання сімнадцятої сесії від 05.10.2022 № 364 назву навчального закладу Ямненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів імені І. О. Мусієнка Великописарівської селещної ради Сумської області Ямненський заклад загальної середньої освіти імені І. О. Мусієнка Великописарівської селищної ради Сумської області. Рішення селищної ради (завантажити)

15:01 08.12.2022

Стратегія розвитку навчального закладу

Стратегія розвитку Ямненської ЗОШ І - ІІІ ступенів імені І. О. Мусієнка Великописарівської селищної ради Сумської області розроблена на період з 2021 - 2026 рр. (завантажити)

18:40 05.06.2021

Умови достуаності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

З 2019-2020 н.р. в навчальному закладі навчається одна дитина з ООП. Учениця 1 класу пересувається на візочку. У зв"язку із забезпечення умов доступності для навчання осіб з ООП у школі був обладнаний пандус та туалет.

10:49 30.10.2019