День єднання

16 лютого в Україні відзначають День єднання. Українці вітають один одного з Днем єднання і приєднуються до святкування різними способами. Наприклад, можна прийти на роботу або навчання у вишиванці або прикріпити до одягу синьо-жовту стрічку. Педагоги та учні закладу освіти відзначили цей день саме так.

12:19 21.02.2024

"Щаслива дитина - успішна країна"

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини. Дата обрана не просто так. Саме у цей день у 1959 році Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а у 1989 році – Конвенцію про права дитини. Метою проведення цього дня є захист прав дітей та розвитку середовища, дружнього стосовно дітей у всьому світі, а також святкування глобальної єдності та взаєморозуміння між дітьми, підтримки ініціатив, спрямованих на забезпечення добробуту дітей у всьому світі.

17:24 20.11.2023

10 вересня - Міжнародний день пам'яті жертв фашизму

День пам’яті жертв фашизму - це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в результаті гігантського, нелюдського експерименту. Це мільйони солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але ще більше - мирних жителів, які гинули під бомбами, від хвороб і від голоду.

10:04 11.09.2023

28 жовтня день визволення україни від фашистських загарбниківм

Минуло вже 76 років з того переможного дня, але і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні.   Море сліз пролито солдатськими матерями, вдовами та сиротами, і не можна виміряти глибину та гіркоту цього горя.

10:12 16.11.2021

Заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору

27.11.2020 року для учнів Ямненської ЗОШ І - ІІІ ст., за сприянням Ямненською сільською бібліотекою, пройшли заходи по вшануванню пам’яті тих, хто загинув через голод 1932—1933 рр..

12:25 01.12.2020

День сільського господарстві

13.10.2020 учнівський та педагогічний колектив Ямненської ЗОШ І - ІІІ ст. привітав із Днем сільського господарства працівників агрофірми "Мрія" та його директора Бантова М. І.. Директор школи Іан Сергійович Кальченко побажам всім працівникам міцного здоров"я, гарних врожаїв та мирнорго неба над головою. Учні школи заспівали гарних пісень, щоб звеселики трудовий колектив, а керівник дегоративного гуртка "Декор" Тутова Т. І. подарувала виріб зроблений руками учасників гуртка.

13:00 23.11.2020