Профорієнтаційне виховання

У рамках реалізації проєкту з профорієнтації та побудові кар'єри «Обери професію своєї мрії» 12.10.2021 учні 8-11 класів Ямненської ЗОШ взяли участь у Всеукраїнському уроці з профорієнтації. Учні онлайн подивилися на молодих, успішних українців, які мотивувати учнів на побудову успішної кар’єри та реалізацію себе в нашій країні.

День відкритих дверей у Харківському торговельно-економічному фаховому коледжі ДТЕУ.

20.03.2023 року учні 9-х та 11-х класів відвідали онлайн-захід "День відкритих дверей" у Харківському торговельно-економічному фаховому коледжі ДТЕУ. Учні ознайомилися з умовами та етапами вступу до коледжу. Розглянули спеціальності, на які можна вступити до закладу освіти.

12:18 20.03.2023

Бесіда з працівниками військомату

19.12.2022 у Ямненській ЗЗСО відбулася зустріч учнів 11 класу з представниками військомата, на якій учнів познайомили з перспективами служби у Збройних Силах України.

17:19 22.12.2022