Робота з обдарованими

Банк даних обдарованої учнівської молоді  Ямненського  ЗЗСО  ім. І.О. Мусієнка Великописарівської селищної ради Сумської області у 2022/2023 н.р.

Банк даних обдарованої учнівської молоді Вільненської  філії  Ямненського  ЗЗСО  ім. І.О. Мусієнка Великописарівської селищної ради Сумської області у 2022/2023 н.р.

Банк даних обдарованої учнівської молоді Тарасівської філії  Ямненського  ЗЗСО  ім. І.О. Мусієнка Великописарівської селищної ради Сумської області у 2022/2023 н.р.

VI Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко»

VI Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді "Мій Шевченко" зібрав 2685 учасників з усієї України, аби дати їм можливість висловити свої думки про велич Кобзаря та його вплив на українську душу.

13:41 11.03.2024

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «Мандрівникам належить світ!»

З нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму здобувачі освіти взяли участь у Всеукраїнському конкурсі  "Мандрівникам належить світ!". Освітній  проєкт «На Урок» запросив школярів здійснити дивовижну подорож цікавими та незвичними об'єктами світу. На учнів   чекало багато корисної інформації та неймовірно цікавих завдань, з яких можна дізнатися про дивовижні туристичні локації різних країн — все те, що надихає мільйони мандрівників знову і знову залишати домівку та вирушати назустріч пригодам.

12:26 15.11.2023

Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя»

Сучасна дійсність диктує нові правила, розставляє інші пріоритети й висуває актуальні вимоги для людини. Непохитним залишається одне – людина повинна реалізувати себе, а саме це визначає активна життєва позиція людини. Саме такою і є учениця 11 кл. Спасьонова Іванна –завжди готова брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни. І є результат.

15:02 03.10.2023

Новорічна композиція

Учні нашого навчального закладу разом з філіями брали участь у конкурсі "Новорічна композиція" від СТАНЦІЇ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

23:32 13.05.2023

Зимуючі птахи

Підведено підсумки конкурсу малюнків "Зимуючі птахи" від СТАНЦІЇ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ та конкурсу презентацій майстер-класів з виготовлення годівниці для птахів в рамках селищної природоохоронної акції "Допоможи пернатим друзям". Вітаємо всіх учасників конкурсу!

22:48 13.05.2023