Тематичні тижні психології

16 днів проти насильства

У рамках Міжнародноі акції «16 днів проти насильства» практичний психолог Доценко О. І. провела виховну годину у 6 класі «Ми проти насилля»

11:48 05.12.2022

Тиждень протидії булінку 2022

З 19. по 23.09 у Ямненській ЗОШ та Вільненській філії пройшов тиждень протидії булінгу, під час якого були проведені онлайн - заходи :Година спілкування у 5 класі «Стоп булінг!», урок протидії булінгу у 6 класі «Скажи - «НІ» булінгу», виховний захід у 8 класі «Ми - проти булінгу», бесіда у 9 класі «Профілактика булінгу та кібербулінгу», які сприяють вихованню в учнів почуття власної гідності, емпатії та переживання до дитини, яка зазнала насильства; розвивають навички протидії соціальному тискові, формують навичку відповідальної та безпечної поведінки.

15:32 26.09.2022

Інформаційна карта Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 2021

Починаючи з 2001 року у період з 25 листопада до 10 грудня в Україні проводиться широка інформаційна кампанія „16 днів проти насильства”. В рамках проведення тематичних заходів, з метою привернення уваги та підвищення рівня обізнаності громадськості до проблеми вчинення насильства у будь-яких його проявах, Нацсоцслужбою створено відеоролик „Ми - проти насильства”.

11:50 08.12.2021

Тиждень протидії булінгу «Стоп булінг» 2021

З 20. по 24.09.2021 року у Ямненськый ЗОШ І - ІІІ ступенів пройшов тиждень протидії булінгу  «Стоп булінг». Протягом тижня відбулися просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування). Учні почули інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися  відрізняти булінг від звичайного конфлікту.

13:26 04.11.2021

Тиждень протидії булінгу 2020 р.

Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу протягом останніх ста років. У кожної людини є право любити або не любити, поважати або не поважати іншу людину. Однак жоден не має права принижувати, сміятися або завдавати фізичного болю комусь іншому, в тому числі і словесно. Тому з метою формування нетерпимісі до проявів агресії, розвитку  співчутливого ставлення до жертв насилля, навички надання і отримання допомоги у Ямненській ЗОШ І - ІІІ ст. з 21.09. – 25.09. був проведений Тиждень з протидії булінгу. Під час якого було проведено ряд заходів, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та відповідальність за його вчинення.

13:26 04.11.2021