📚 ДЕКАДА ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ У НОВОМУ ФОРМАТІ! 🌟

Дата: 20.10.2023 19:02

З 11 по 22 вересня  у нашому навчальному закладі проходив неймовірний тиждень, присвячений найменшим учням нашої школи – Декада Початкових Класів! 🎉 Цього разу ми вирішили перевершити самих себе та провести цю захоплюючу подію в онлайн-форматі, не зупиняючись перед викликами сучасності.

Протягом десяти днів наші учні отримали неймовірні можливості вчитися, вдосконалювати свої навички та проводити час з користю. Завдяки онлайн-урокам, ми не просто навчалися новому матеріалу, але й занурювались у захопливий світ віртуальних екскурсій та віртуальних експериментів.

Ми відзначили ці дні різнобарвними заходами: віртуальні виставки малюнків, конкурси з розпізнавання літер та цифр, а також захоплюючі онлайн-гри, які розвивали кмітливість та співпрацю.

Надзвичайно важливо відзначити велику роль наших вчителів та батьків, які зробили цей онлайн-досвід незабутнім та позитивним для всіх. Спільною силою ми змогли створити атмосферу навчання, яка сповнена радості та зацікавленості.

Дякуємо всім за участь та активність! Цей тиждень дав можливість нашим початковим школярам відкрити для себе нові горизонти, навчитися разом та залишити яскраві спогади про Декаду Початкових Класів у нашій школі. 📚✨