Превентивне виховання

День Безпечнго Інтернету

🌐💻Вчителі Ямненського ЗЗСО ім. І. О. Мусієнка Великописарівської селищної ради здійснили важливий крок у напрямку забезпечення безпеки учнів у цифровому просторі! На минулому тижні, напередодні Дня Безпечного Інтернету, педагоги провели ряд заходів з учнями, спрямованих на підвищення їх обізнаності та усвідомлення ризиків, пов'язаних з використанням Інтернету.

18:28 13.02.2024

"ПВК Рьодан"

Зараз в Україні шириться агресивна субкультура серед підлітків "ПВК Рьодан". З метою припинення масових протиправних дій, аби застерегти дітей від необдуманих вчинків, подолання конфліктів та формування толерантних стосунків серед представників різних субкультур сучасної молоді, класні керівники 8-11 класів провели виховну роботу щодо ознайомлення учасників освітнього процесу з наявними молодіжними субкультурами, їхніми основними рисами, позитивним і негативним спрямуванням.

19:19 15.03.2023

Профорієнтація.

Життя постійно ставить нас перед вибором. У дитинстві з багатьох іграшок вибираємо найулюбленішу, в школі віддаємо перевагу найцікавішим, на наш погляд, предметам… Обираємо товаришів, друзів, коханих. І в основі вибору кожного з нас свої критерії, своє уявлення про добро і зло, честь і безчестя, правду і кривду.

17:38 27.02.2023

Урок медіаграмотності

З метою формування навичок медіаграмотністі 17.02.2022 року в Ямненській ЗОШ І - ІІІ ст. пройшли ряд уроків спрямованих для розвитку критично сприймання інформацію, протидіяння маніпуляціям, усвідомлення цінності високоякісної інформації в контексті шкільної освіти.

13:01 18.02.2022

«Служба порятунку дітей»

Сексуальна експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей досі залишається трагічною реальністю для всіх країн. Вони є серйозним порушенням прав дитини та мають довготривалі і руйнівні наслідки на все життя. Аби запобігти цим злочинам, сприяти кримінальному переслідуванню винних і захистити жертв спільно з Міжнародною благодійною організацією «Служба порятунку дітей» в Україні розпочали проєкт щодо захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації.

09:55 21.05.2021

інформаційно-просвітницьку кампанія "Безпека в інтернеті"

з 25.02.2021 року у Ямненській ЗОШ І - ІІІ ст. проходила інформаційно-просвітницька кампанія з питань захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та сексуальної експлуатації. Класні керівники провели з учнями ряд бесід щодо безпеки в інтернеті. Наші учні підготували декілька плакати формату А-3 та А-4 щодо цієї теми.

08:47 09.03.2021

Профілактична бесіда щодо безпеки в інтернеті

03.03.2021 року у Ямненській ЗОШ І – ІІІ ст. пройшла зустріч учнів з представниками КУ Центром надання соціальних послуг з Коноз Тетяною  та іспектором ЮП-СП Охтирського РВП Романенком Ю. І., які провели роз’яснювальні бесіди щодо кримінальної відповідальність неповнолітніх та безпека дітей в інтернеті. Коноз Тетяна наголосила про відповідальності неповнолітніх та їх батьків щодо проведення дозвілля й часу перебування в місцях відпочинку.

13:49 03.03.2021

Виховний захід "Толерантність починається з мене"

17.11.2020. пройшов виховний захід "Толерантність починається з мене" у 5 класі Ямненської ЗОШ І - ІІІ ст. Його провела шкільний психолог Доценко О. І.. Цей захід пройшов у рамках тижня толерантності у школі.

13:43 03.12.2020

Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля»

У рамках Всеукраїнської Акції " 16 днів проти насильства" 1 грудня у Ямненській ЗОШ були проведені заходи до Всесвітнього дня порозуміння з ВІЛ - інфікованими , метою яких було спонукати учнів до усвідомлення зв'язку між цінностями людини, ії поведінкою та наслідками для себе та оточуючих; поглибити знання школярів щодо СНІДу , основні шляхи зараження цією хворобою та заходи щодо її профілактики; виховувати толерантне ставлення до ВІЛ - інфікованих людей. Виховний захід у 7, 8,11 класах" Обери життя"

09:53 02.12.2020

Безпека дітей в Інтернеті

12 та 13 жовтня 2020 року у Ямненській ЗОШ І - ІІІ ст. пройшли заняття,  щодо безпеки дітей в Інтернеті. Класні керівники провели  превентивні занятя із цієї теми з учнями 5-11 класів. Вони наголосили на правилах спілкування в Інтернеті, повідомили головні типи загроз для дітей, підкреслили про важливість збереження персональних данів в таємниці, роздали кожній дитині пам'ятка "Основні правила безпечної роботи в інтернеті, про які варто сказати дітям".

19:21 13.10.2020