Національно-патріотичне виховання

21 вересня - Міжнародний день миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на території нашої країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. З нагоди Дня миру у закладі відбулася онлайн-виставка творчих робіт "Діти України за мир у всьому світі".

08:21 21.09.2023

Виставка квітів "Вірю в майбутнє твоє, Україна!"

Згідно плану педагога-організатора 12 вересня у закладі відбулася онлайн-виставка квітів на тему "Вірю в майбутнє твоє, Україна!" серед здобувачів освіти 5-11 класів. Створюючи свої композиції із чудових осінніх квітів, учні вкладали в свої роботи максимум душі, натхнення, фантазії.

09:48 13.09.2023

"Не забуваємо героїв минулого: виховні заходи до Дня пам'яті та примирення"

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні та виховання в учнів почуття патріотизму та гордості за свою Батьківщину, У навчальному закладі 08.05.2023 були проведені заходи до Дня вшанування пам'яті та примирення, які мали на меті не лише вшанувати жертв війни, але й нагадати про важливість миру та співпраці між народами.

11:08 09.05.2023

Герої Небесної Сотні

20 лютого вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні. Від часу трагічних подій на майдані минуло майже 8 років. У молодшій школі вже навчаються діти, які не застали цих подій. А в старшій — ті, що мають ще дуже «дитяче» бачення і розуміння історичних процесів.

10:18 24.03.2023

День пам'яті Героїв Крут

Як відомо, історія має циклічність і має здатність повторюватися, і тому славетний бій під Крутами був повторений у лютому-березні 2022 року. І знову більш як сто років тому Україна стала на захист своєї самодержавності та суверенності, й цього разу змогла відігнати ворога, і не дала дійти йому до Києва. Тому сьогодні класні керівники Ямненського ЗЗСО нагадали учням про ту славетну жертву, яку зробили такі молоді люди як і вони 29 січня 1918 року. Розповіли про їхню мужність, самопожертвування та бажання жити у вільній країні, а не під лаптем тоталітарної держави.

17:50 27.02.2023

День Соборності України

22.01.2022 з нагоди Дня Соборності України та виховання у школярів почуття патріотизму і гордості за свою державу у школі були проведені дистанційно тематичні виховні години.

17:34 27.02.2023

Флешмоб до Дня української хустки

Учні та педагоги Ямненського ЗЗСО 7 грудня долучилися до флешмобу до Дня української хустки. З нагоди цього дня учні та деякі педпрацівники одягнули українську хустку та сфотографувалися в ній.

14:21 13.12.2022

Заходи з питань євроатлантичної інтеграції України

Потягом тижня з 05 по 09.12,2022 в Ямненському ЗЗСО було проведено ряд заходів спрямованих на забезпечення реалізації в Сумській області  у 2022-2025 роках Стратегії комунікації з питань євроатлантичної інтеграції України до 2025 року. Класні керівники провели з учнями 5-11 класів «круглі столи», тематичні уроки, виховні години, бесіди, диспути.

13:29 06.12.2022