День захисника і захисниць України

Дата: 02.10.2023 10:24

На зображенні може бути: текстДо Дня захисників та захисниць України в закладі було проведено благодійну акцію під назвою "Тримайтеся! Ми з вами!". Діти та батьки із задоволенням та великою відповідальністю стали її учасниками. Діти розуміють, що допомогти армії, нашим бійцям, може кожен із нас, хто має в серці бодай трохи любові і здатен нею ділитися. Адже матеріальні речі – суттєві, проте значно вагоміше те, що в душі! А тому маленькі шкільні художники підготували ще й листи, малюнки, обереги, сувеніри для оборонців-земляків. На малюнках переважно висвітлено синьо-жовті прапори, чудову українську природу та військову техніку, що перемагає ворога. У кожен малюнок діти вкладали свою любов, повагу та шану українським військовим, які боронять нас від російських окупантів. У листах школярі дякують військовим за те, що вони ціною власного життя захищають Україну та український народ.

Завдяки коштам, зібраних батьками були куплені ліки, шкарпетки, чай, кава, енергетичні батончики, цукерки, засоби гігієни та ін. та передане волонтерам.

Разом до перемоги! Все буде Україна!

На зображенні може бути: текстНа зображенні може бути: текстНа зображенні може бути: ліки та текст