Національно-патріотичне виховання

Виховна година "Моральні чесноти і етика українців"

08.12.20 В рамках місячника національного-патріотичного  виховання "Козацькому роду - нема переводу" у 8 класі (класний керівник Мовчан Г.В.) було проведено виховну годину "Моральні чесноти і етика українців". Присутні вчилися оцінювати добро і зло, красиве і потворне з позиції національної етнопедагогіки поважати звичаї і традиції свого народу.

21:03 08.12.2020

Виховний захід "Наша країна - Україна"

26.11.2020 у 1 класі пройшов виховний захід "Наша країна - Україна". Першачки поглибили знання про нашу державу Україну зі своїми державними та народними символами, формували національну свідомість, розвивали пізнавальні інтереси, творчі здібності. Класний керівник Яковенко Л. Г. виховувала патріотів рідної держави, почуття любові до рідного краю, рідної країни.

13:27 03.12.2020

Тиждень української мови та писемності

З 09 по 13 листопада в Ямненській ЗОШ І - ІІІ ст. пройшов Тиждень української мови та писемності. 09 листопада в День української мови та писемності учні нашої школи писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. У заході брали участь учні 10-11 класів. Протягом тижня були проведені інформаційний калейдоскоп "Українська мова у світі", мовна вікторина "Слово до слова зложиться мова", виставка малюнків до художніх творів "Чарівні акварелі". Проведений відео-флешмоб присвячений красі української мови.

12:51 23.11.2020

Виховна година до Дня українського козацтва

Ось так цікаво і смачно відбулася виховна година до Дня захисника України у 5 класі Ямненської ЗОШ. Провела її класний керівник Тутова Т. І. Захід пройшов у теплій і смачній атмосфері. Він був не тільки пізнавальний, але й солодкий.

08:28 15.10.2020

День українського козацтва

Уже традиційно на передодні святкування Дня українського козацтва в Ямненській ЗОШ І - ІІІ ст. проходять змагання між хлопцями 10 та 11 класів. І цей рік не став винятком. 13 жовтня 2020 року вчитель української мови та літератури Іншина Т. В. провела виховний захід для старших учнів нашої школи. Змагань на спритність та силу, конкурсів на швидкість чищення картоплі  додалися ще й інтелектуальні змагання. Як змагалися юні козачки дивіться у нашому фотозвіті.

20:28 13.10.2020

Флешмоб. День вишиванки

Хоча зараз і карантин, але наші учні та вчителі організувались і зробили фото у вишиванках до Дня вишиванки в Україні.

08:32 20.05.2020

День Героїв Небесної сотні

З метою вшанування  пам’яті героїв Небесної сотні,  виховання патріотичної свідомісті,  розвивання  бажання стати гідними громадянами України, прищеплення любові  до Батьківщини в школі 19-20 лютого пройшли такі заходи: інформаційні хвилини "У нашій пам'яті вони назавжди залишились",  перегляд  відео "Революція Гідності: пам'яті героїв Небесної сотні", виховна година "Небесна сотня: Герої не вмирають"

09:42 21.02.2020