Національно-патріотичне виховання

День вишиванки - 2021

Цього року святкування Дня вишиванки припало на 20 травня. Тож наш навчальний заклад ніколи не пропускає цього свята, і цього року долучився до його відзначення у вигляді інтернет-флушмобу #Сумщина_у_вишиванці.

15:07 20.05.2021

ДЕНЬ ЄВРОПИ

15 травня в Україні відзначають День Європи.

12:45 14.05.2021

Чорнобиль - біль душі моєї

До 35-ї річниці катастрофи на  Чорнобильській АЕС у 3 класі відбулася виставка малюнків "Чорнобиль очима дітей" та перегляд відео "Урок пам'яті Чорнобиля"(класовод ГонтаренкоТ.М )

10:12 26.04.2021

День супротиву окупації Автономної республіки Крим та міста Севастополя.

26 лютого в Україні відзначають день супротиву окупації Автономної республіки Крим та міста Севастополя. З учнями 9 класу проведено інформаційну хвилинку педагогом-організатором Звягінцевою Т.Є. Під час якої  учні подивилися презентацію та відеоролик про хронологію спротиву та з чого почалась окупація Криму,  Учні дискутували, висловлювали свої думки переглянувши презентацію та відеоматеріали.

15:18 15.03.2021

10 березння - День Державного Гімну України

З учнями 6 класу була проведена година спілкування педагогом-організатором Звягінцевою Т.Є. з метою поглиблення знань учнів про символи України, ознайомлення дітей із історією створення Державного Гімну України, сприяння пробудженню національної самосвідомості та формування і розвиток почуття гордості за свій народ, країну.

14:48 10.03.2021

Вшанування Героїв Небесної Сотні.

19.02.2021 до дня вшановування пам'яті Героїв Небесної Сотні, для учнів Ямненської ЗОШ І - ІІІ ст., за сприянням Ямненської сільської бібліотеки, пройшли заходи.

13:53 19.02.2021

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З учнями 11 класу була проведена тематична бесіда до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, з метою розширити знання учнів про історичні події під час війни в Афганістані, вшанувати пам'ять солдатів, які загинули; формувати навички аналізу подій того часу, усвідомлення того, що війна несе тільки руйнування як землі, так і людських доль; виховувати почуття патріотизму та повагу.

13:50 15.02.2021

День пам’яті героїв Крут

29 січня 2020 року була проведена виховна година приурочена до дня пам'яті героїв Крут організатори заходу учасниками рою "Нащадки козаків" , педагогом-організатором Звягінцевою Т.Є. та вчителем історії Кальченко Г.А.

14:14 29.01.2021

Міжнародний день пам`яті жертв Голокосту

27 січня в багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. З метою ознайомити учнів з сумними подіями Голокосту на Україні та світі; виховувати почуття патріотизму, лю­бов до людей, цінності життя, бажання вивчати історію своєї країни було проведено виховний захід педагогом-організатором Звягінцевою Т.Є. з учасниками рою "Нащадки козаків".

13:44 27.01.2021