Робота з обдарованими

ТВОРЧИЙ МАРАФОН «Війна. Весна Переможе»

Ямненська ЗОШ І - ІІІ ступенів імені І. О. Мусієнка Великописарівської селищної ради навесні 2022 року взяла участь у ТВОРЧОМУ МАРАФОНІ «Війна. Весна Переможе». Перлина мистецтва разом із «СТАРФЕСТ» за підтримки ГО «Інвестресурс» проводив перший в своєму роді творчий марафон, присвячений страшному слову «Війна». Чесно кажучи, дуже не хотілося писати це слово і дуже хочеться забути і не знати його, але це наші реалії, як не прикро. Ми УКРАЇНЦІ найсильніші в світі і цього в нас ніхто не відбере. Війна, Україна, патріотизм, незламність, героїзм, ПЕРЕМОГА !!!

11:10 03.05.2022

"Проба пера"

У 2022 році учениця 6 класу Карлашова Анастасія під керівництвом вчителя української мови Іншиної Тамари Володимирівни стала переможницею І етапу  в літературному конкурсі "Проба пера" у номінації "Проза". Вітаємо.

12:14 22.02.2022

Гімназіада з волейбову

18.02.2022 пройшла Гімназіада з волейболу серед команд юнаків та команд дівчат ЗЗСО І-ІІІ ступенів Великописарівськоі та Кириківськоі селищних рад, яка відбулась в спортивному залі Великописарівськоі СШ.  Команди юнаків та дівчат Ямненськоі ЗОШ І-ІІІ ступенів посіли Другі місця. Вітаємо.

12:11 22.02.2022

Всеукраїнська акція "Допоможи пернатим друзям"

14:46 10.02.2022

Кубок різдвяних свят з футзалу

28.12.2021 року розпочався Кубок різдвяних свят з футзалу серед команд школярів закладів загальної середньої освіти Великописарівськоі та Кириківськоі селищних рад. Першими в боротьбу за Кубок вступили наймолодші юнаки 2009-2011 р.н. Кращими стали фут залісти Великописарівськоі СШ, які вибороли перше місце, друге місце в активі команди Ямненськоі ЗОШ,третє місце посіла команда Заводського ліцею. Кожна команда отримала солодкі подарунки від спонсорів змагань.

14:35 10.02.2022

Першість Великописарівськоі та Кириківськоі селищних рад з баскетболу

23.12.2021 року відбулась першість Великописарівськоі та Кириківськоі селищних рад з баскетболу серед команд юнаків та команд дівчат ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Третє місце серед юнаків виборола команда Ямненськоі ЗОШ. Серед дівчат ми посіли друге місце.

14:32 10.02.2022