Художньо-естетичне виховання

Здрастуй школо! 1 вересня 2020 року

Хоча епідеміологічна ситуація в Україні змінюється щодень, 2020/2021 навчальний рік розпочався, як і планувалося, 1 вересня. Але перший дзвоник не був такий безтурботний, як до пандемії COVID-19. Так, не було традиційної лінійки, але святкування проводилося в межах кожного класу та кожний вчитель впровадив власний креативний формат. Так учні 4 класу провили перший урок на свіжому повітрі, дотримуючись усих протиепідемічних рекомендацій МОЗ.

12:31 21.09.2020

Міжнародний День захисту дітей 2020

Міжнародний День захисту дітей відзначають щороку 1 червня у всьому світі. Традиційно в цей день у нашій школі проводяться відкриті уроки, присвячені цьому дню, а на вулицях проводять акції та флешмоби. Учнів нашої школи вітають батьки, вчителі та спонсори нашої школи. Та нажаль цього року це неможливо через карантин. І адміністрацією був створений відеоколаж із малюнків наших учнів, котрі вони намалювали в рамках флешмобу "Кожен родом з дитинства".

13:34 05.06.2020

Останній дзвоник 2020

В останній день навчального року, 29 травня, більшість школярів України святкують останній дзвоник. Однак через цьогорічну ситуацію з пандемією коронавірусу вперше в історії останній дзвоник проходить онлайн. Тому адміністрацією школи були створені відеоколажі для учнів 11 класу та початкової ланки, щоб вони пригадали найцікавіші моменти цього року.

13:26 05.06.2020

Виховний захід День святого Валентина

14.02.2020 року учитель англійської мови Мовчан Л. Є. провела відкритий виховний захід у 5 класі присвячений Дню святого Валентина. Метою якого було поглиблення знань учнів про історію виникнення свята та культурні традиції в англомовних країнах, сприяння розвитку емоційно-почуттєвої сфери дітей, виховування любові до батьків, друзів, вчителів.

15:42 17.02.2020

Новорічні свята

26.12.2019 о 17:00 у школі прайшов новорічний вечір за участю учнів 8-11 класів. На якому учні нашої школи вітали розважальною програмою усих присутніх з наступаючим Новим роком.

14:11 16.01.2020

Подаруночки на Миколая від Івана Лозового

18.12.2019 до Ямненської ЗОШ І - ІІІ ст. завітав з вітаннями та подарунками меценат Іван Лозовий. Він привітав учнів 1-4 класів із радісним святом Миколая та подарував солодкі подарунки кожному учню. Учнівський та педагогічний колектив щиро вдячні за такі солодкі вітання для нашої малечі.

08:24 19.12.2019

"Міс Осінь"

29 листопада 2019 року у Ямненській ЗОШ І – ІІІ ст. пройшов конкурс краси й чарівності «Міс Осінь». Конкурс за традицією нашої школи був організований і проведений учнями 11 класу.   У цьому конкурсі кожна учасниця  мала змогу продемонструвати не лише зовнішню красу, а й розкрити свої найкращі якості, розповісти про власні  захоплення і вподобання. Всі учасниці,а їх було четверо: Акішина Сніжана, Гавриленко Вікторія, Калінічева Альбіна, Кравченко Віра показали, що вони дуже талановиті та гарні юні леді. Переможницею  конкурсу та королевою свята "Міс Осінь" стала Кравченко Віра, учениця 11 класу.

14:49 02.12.2019

Урок-свято "Наша мова - колискова"

25 листопада 2019 року класовод Яковенко Г. М. та учні 3 класу провели відкритий виховний захід на тему "Наша мова - колискова". На якій розширювали знання учнів про рідну мову, її значення у житті кожного, розвивали творчу уяіу, мислення, пам"ять. Також виховували прагнення вдосконалювати знання з літературної мови та навчитися нею говорити.

11:09 02.12.2019