🔥✨ Онлайн Тиждень Протипожежної Безпеки: Важливі Знання та Нові Можливості! ✨🔥

Дата: 20.10.2023 22:22

З 16 по 20 жовтня у нашому навчальному закладі та філіях проходили заходи з нагоди Тижня протипожежної безпеки у віртуальному форматі. Незважаючи на дистанційне навчання, ми звернули особливу увагу на важливість знань у галузі пожежної безпеки.

🚒 Онлайн Доповіді та Майстер-класи: Учні приєдналися до онлайн доповідей та майстер-класів, які провели експерти у галузі пожежної безпеки. Вони отримали корисні поради щодо правильної поведінки під час пожежі.

🔥 Вправи евакуації: Наші учні взяли участь у віртуальних вправах евакуації, які допомогли їм навчитися швидко та ефективно виходити з будівлі в небезпечній ситуації.

📚 Уроки Безпеки в Онлайн Форматі: Вчителі провели уроки про правила пожежної безпеки через відеоконференції, розповідаючи учням про важливість усвідомлення ризиків та дотримання правил безпеки.

💡 Онлайн Гри та Вікторини: Учні брали участь у захоплюючих онлайн грах та вікторинах на тему пожежної безпеки, що допомогло їм закріпити отримані знання.

Безпека завжди на першому місці, навіть коли ми навчаємось віддалено! Знання та усвідомлення ризиків роблять наше життя безпечнішим. Дякуємо усім учням та вчителям за активну участь та зацікавленість! Будьте обережні та залишайтеся безпечними, навіть у віртуальному світі! 🔥🚒✨