День традицій і звичаїв

Дата: 18.06.2021 17:48

Трійця - одне з найулюбленіших свят українців. У цей тиждень українці встеляли хату запашним татарським зіллям — лепехою, м’ятою, любистком, оздоблювали свої домівки зеленими гілками дерев, які несли з лісу або «священного гаю». Дівчата плели вінки, вмивались ранковою росою, яка дарує красу, а на лівобережжі водили по селу тополю – вродливу незаміжню дівчину, прикрашену квітами і стрічками. Ще багато цікавого дізналися учні про традиції і звичаї свята Трійці. А чудова ідея, як урізноманітнити прикрашання оселі до свята і зробити пташечку з трави - дуже сподобалася дітям. Майстер клас "Зелена пташка", з яким легко впоралися всі діти, подарував позитивні емоції, а пташечки з трави і квітів обов’язково принесуть в кожен дім радість і удачу.