Засідання педагогічної ради № 6 від 01.09.2022

Дата: 01.09.2022 16:07

01.09.2022 року відбулося засідання педагогічної ради Ямненської ЗОШ І- ІІІ ст. ім. І. О. Мусієнка, на якій розглянулись питання закладу та прилеглих до нього філій Вільненського НВК та Тарасівського НВК.

1. Круглий стіл "Про підсумки, проблеми та реалії" (аналіз діяльності закладу  у 2022/2023 н.р.)

2. Про розподіл педагогічного навантаження.

3. Про затвердження структури 2022/2023 н.р.

4. Про обговорення і погодження річного плану роботи закладу.

5. Про погодження Освітньої програми закладу на 2022/2023 н.р. Про оцінювання навчальних досягнень з предметів варіативної складової. Ф

6. Про затвердження модельних навчальних програм для 5 класу НУШ.

7. Про організацію дистанційного навчання у 2022/2023 н.р.

8. Про затвердження Положення про дистанційне навчання

9. Про вибір системи оцінювання навчальних досягнень учнів у 5 кл. НУШ.

10. Про затвердження курсової перепідготовки вчителів на проходженні курсу «Цифрові технології Google для освітян».

11. Про впровадження електронних журналів та щоденників за програмою «Smart School».

12. Про затвердження плану роботи заступника директора по виховній роботі.

13. Про затвердження плану роботи педагога-організатора та учнівського самоврядування.

14. Про затвердження плану роботи бібліотеки.

Також на педагогічній раді були відзначені грамотою відділу освіти та спорту вчителі за сумлінну роботу й плідну працю особистий внесок у розвиток освіти громади, у справу навчання і виховання юного покоління Великописарівщини Вяліну Т. В. та Іншину Т. В.