План засідань методичної ради школи 2020/2021

Дата: 11.09.2020 13:12

1.

1. Обговорення та погодження плану методичної роботи на 2020/2021 навчальний рік.

2. Обговорення та затвердження планів роботи шкільних МО на 2020/2021 навчальний рік.

3. Особливості НВП в 2020/2021 навчальному році (методичні рекомендації).

4. Затвердження плану проведення предметних тижнів в 2020/2021 навчальному році

5. Аналіз результатів ЗНО-2020.

6. Підготовка до проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

7. Форми і методи подання матеріалу в умовах дистанційного навчання.

8. Про підготовку до участі в районному етапі

конкурсу «Учитель року – 2020».

ВЕРЕСЕНЬ

1.

1. З чого розпочати дистанційне навчання. Найпростіші онлайн-сервіси та покрокова інструкція.

2. Про підсумки І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Підготовка учнів до участі у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських

учнівських олімпіад з базових дисциплін.

3. Організація взаємовідвідування уроків. Аналіз особливостей сучасного уроку.

5. Огляд нормативних документів, новинок психолого-педагогічної літератури.

ЛИСТОПАД

1.

1. Про результативність методичної роботи за І семестр 2020/2021 н. р.

2. Застосування інноваційних технологій навчання.

3. Про коригування планів роботи з обдарованими учнями й учнями, що мають низьку мотивацію до навчання.

СІЧЕНЬ

1.

1. Про організацію повторення навчального матеріалу та підготовку учнів до державної підсумкової атестації - 2021.

2. Про підготовку до участі випускників у ДПА. Погодження матеріалів практичної частини державної підсумкової атестації.

3. Творчі звіти вчителів, що атестуються: «Сучасні педагогічні технології – основа удосконалення освітнього процесу».

БЕРЕЗЕНЬ

1.

1. Аналіз роботи методичної ради.

2. Про підсумки курсової перепідготовки вчителів.

3. Звіт шкільних методичних об’єднань щодо реалізації планів роботи й роботи над методичною темою школи (інформація відповідальних за методичні об’єднання). Про планування методичної роботи на наступний навчальний рік.

4. Вироблення і прийняття рекомендацій щодо основних напрямків методичної роботи школи в 2020/2021 навчальному році.

ТРАВЕНЬ