Батьківські збори 11 класу 2019

Дата: 29.11.2019 13:01

28.11.2019 у школі пройшли батьківські збори 11 класу, на яких розглядалися питання підготовки та проведення ЗНО 2020. На зборах з 7 батьків були присутні 4. Вяліна Т. В., заступник з навчально-виховної роботи повідомила про особливості проведення ЗНО 2020, ознайомила батьків з графіком проведення ЗНО з усіх предметів. Роз"яснила особливості проведення пробного ЗНО. Повідомила про перелік обов"язкових документів для реєстрації та ознайомила батьків з графіком консультацій з підготовки до ЗНО У 2019-2020 н. р. з предметів.

Кальченко С. І. , класний керівник, повідомив про правила поведінки під час проведення ЗНО та провів бесіду про допомогу батьків у період підготовки до ЗНО. Шкільний психолог Доценко О. І. надала рекомендації із психологічної підтримки учнів під час проходження ЗНО.