Дата: 26.01.2022 12:56

На виконання плану заходів щодо реалізації у Великописарівській селищній раді першого етапу Стратегії популяризації української мови до 2030 року "Сильна мова - успішна держава" в Ямненській ЗОШ І - ІІІ ступенів протягом 2021 року були проведені ряд заходів:

1. Поповнення фондів шкільної бібліотеки навчальною (184 примірників) та художньою літературою (33 примірники) українською мовою.

2. Проведення засідання педагогічного колективу за «круглим столом» «Сильна мова – успішна держава».

3. Проведення виховної години у 5-9 класах «Українська мова як елемент національної безпеки».

4. На весні 2021 року команда нашої школи «Нащадки козаків» брали участь в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Та зайняла два призових місця: ІІІ місце у змаганні «Фізична підготовка» та ІІ місце в змаганні «Метання гранати».

5. У школі систематично проводяться заходи, спрямованих на популяризацію української літератури та мови, підвищення престижу її використання.