Природоохорона акція "Допоможи пернатим друзям"

Дата: 16.02.2021 12:19

Результати районної природоохоронної акції «Допоможи пернатим друзям».

В грудні 2020року Великописарівська станція юних натуралістів проводила районну природоохоронну акцію «Допоможи пернатим друзям».

В конкурсі взяли участь 5-11 класи на кращу презентацію майстер-клас з виготовлення годівниці для птахів.

Підведено підсумки. Переможцями стали:

І місце - колектив учнів 9 класу (Бердіна Валерія, Акіншина Сніжана, Ганцева Юлія, Доценко Іван, Мовчан Єгор, Статівка Сергій), класний керівник Мовчан Л.Є.

ІІ місце – колектив учнів 10 класу (Ковальов Владислав, Обуховський Олексій, Гавриленко Вікторія, Яковенко Артем), класний керівник Кальченко Г.А.

ІІІ місце - колектив учнів 7 класу (Акіншина Лілія, Білоус Валерія, Гавриленко Максим, Крамський Богдан, Крикун Софія, Хоруженко Валерія, Шевцов Олег), класний керівник Мовчан В.М.

ІІІ місце - колектив учнів 8 класу (Авраменко Тетяна, Крикун Оксана, Кучеренко Андрій, Кійко Анастасія, Гробов Максим), класний керівник Мовчан Г.В.

ІІІ місце - колектив учнів 11 класу (Кравченко Артем, Калінічев Ігор), класний керівник Іншина Т.В.

Переможців нагороджено грамотами. Роботи можно переглянути в мережі Facebook під хештегом: #Допоможипернатимдрузям_презентація. Дякуємо всім учасникам за чудові роботи!