Місячник "Увага! Діти на дорозі"

Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану»

У рамках щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану», який проходив у нашому закладі з 14 по 20.11.2022, 18 листопада 2022 року був проведений єдиний національний урок «Безпечна дорога додому».

18:32 26.11.2022

Місячник "Увага! Діти на дорозі"

Щорічно, протягом вересня, в Ямненській ЗОШ І - ІІІ ст. проводяться заходи присвячені безпеці дітей на проїжджій частині, адже статистика невтішно констатує, що з року у рік кількість постраждалих у дорожньотранспортних пригодах не зменшується. Тож уже підходить до завершення місячник "Увага! Діти на дорозі", під час якого серед учнівської молоді проведено ряд заходів, які б сприяли безпеці дітей на дорозі та при користуванні транспортними засобами.

09:16 27.09.2022

Тиждень "Безпека на дорозі - безпека життя"

З 17. по 21. 05. у Ямненській ЗОШ І - ІІІ ступенів проходив шостий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Цього року він був присвячений темі перевищення швидкості – одній із провідних причин дорожньо-транспортного травматизму.

15:32 20.05.2021